Bratislavský kraj Bánskobystrický kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčianský kraj Žilinský kraj Prešovský krajKošický krajMapa SK
  • Info a Foto
  • Popis a ceny
  • Info o dievčati
  • Návštevnosť
  • Topovať
  • Upraviť
11384.jpg
11391.jpg
Zobraziť celú fotogalériu

Alexandra

ID - 301
Bratislavský kraj, Modra,   »Zobraziť na mape
Telefón:907 272 547  (Podnik)


tel: 907272547
Nezabudnite prosím pripomenúť, že voláte z www.naprivat.sk
Jazyky:ČeskyRusky
Pracovná doba:Každý deň otvorené od do 21:00

Základné info o priváte Alexandra


Teraz na NOVOM MIESTE: po novom ma nájdeš v tesnej blízkosti Bratislavy v tichej lokalite blízko Modry, Informuj sa cez telefón, až za mnou pôjdeš.

Som nežná, milá, mám rada maznavý sex a všetko spojené s erotikou, zbožňujem orálny sex. Môžeš si ma vybrať aj na celú noc alebo do zahraničia, ale musím ťa poznať. Nájdeš u mňa rozptýlenie, jemnú masáž a sex. Nie rýchlo, rýchlo – ale vždy to bude intímne a jedinečné, v tej chvíli budeš pre mňa jediný muž na svete. Teším sa na erotické zážitky s tebou.

Moje ceny sú nasledovné: € 35 je rýchlovka, € 45 polhodinka a € 70 stoji hodinka Lízanie, prstovanie, fajočka bez kondómu v prípade, že si sympatický, čistý a pestovaný chlap, a aj ANÁLNY SEX je už v cene. A dohodnúť je so mnou možné takmer čokoľvek...

Nemám ani najmenší problém s análnym sexom, naopak - užívam si ho rovnako ako ten normálny. Ak si teda fanúšikom tejto praktiky, u mňa si fantasticky prídeš na svoje - a to bez akéhokoľvek príplatku!

K dispozícií budem spravidla cez pracovný týždeň, vždy približne do 20. hod. Cez víkend ma zastihneš vždy, v sobotu ale v kratšom čase len do17h.ak chceš neskôr zavolaj a dohodneme sa. Nie som z Bratislavy, dochádzam sem iba za prácou a za zábavou. S parkovaním - v prípade, že za mnou prídeš autom - ti rada poradím cez telefón.

V prípade, že sa ti nedarí zastihnúť ma som obsadená zavolaj neskôr alebo pošli SMS. Ak voláš na escort volaj takisto moje číslo a dohodneme termín aj hodinu, cena 100€ + 20€ taxi.

Alexandra
Zobraziť celú fotogalériu

Alexandra

Vek: 41 rokovPrsia: č. 2Výška: 165 cm Váha: 60 kg
Farba vlasov: Blonďatá Dĺžka vlasov: stredné Miery: - Farba očí: iná

Teraz na NOVOM MIESTE: po novom ma nájdeš v tesnej blízkosti Bratislavy v tichej lokalite blízk...

Štatistika návštevnosti

dnes 1
týždeň 68
mesiac 337
Celkom 11637
Slovenčina
Zápis privátu
Priváty a dievčatá z privátov